pn wt śr czw pt sob ndz
09°° - 18°°
nieczynne
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
MYCOND Berg 25
1 786
25 l
50 m2
5
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 1
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 2
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 3
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 4
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 5
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 6
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 7
25 l
50 m2
Hit sprzedaży
Nowość
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 1Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 2Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 3Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 4Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 5Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 6Domowe osuszacze powietrza MYCOND Berg 25 - obraz 7

MYCOND
Berg 25

1 786
Niedostępne
Opinie:
5
Артикул:
18012022-1
Dla mieszkań o powierzchni do:
50 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
25 l/dobę
Pojemność zbiornika kondensatu: 
6.5 l
Licznik: 
Jest
Wymiary osuszacza (W x S x G) mm: 
621x403x272
Waga: 
14.9 kg
Pobór mocy: 
0.395 kW
Typ sterowania: 
Elektroniczne/dotykowe
Kup jednym kliknięciem
Opis
Specyfikacja
Dostawa i gwarancja
Opinie 2
Pytanie
Opinie 2
1

Opis MYCOND Berg 25

Chcesz przenieść swój komfort w domu lub w biurze na wyższy poziom? Zwróć uwagę na nowy produkt firmy Mycond - osuszacz Berg 25! Uzyskasz idealny mikroklimat w pomieszczeniach, niezależnie od pory roku.
 
Duszne lato i surowa zima nie stanowią już problemu, jeśli korzystasz z nowoczesnych technologii oczyszczania i osuszania powietrza z osuszaczem domowym Mycond Berg 25. Ustawiaj różne zakresy wilgotności względnej, korzystaj z aromaterapii lub oczyszczaj powietrze z alergenów i zanieczyszczeń za pomocą kilku kliknięć!

Kluczowe walory i zalety osuszaczy Mycond Berg 25:

 • kompaktowe wymiary;
 • mobilność;
 • łatwość sterowania;
 • łatwość utrzymania komfortowego mikroklimatu w każdych warunkach;
 • zdalne Wi-Fi – sterowanie za pomocą smartfona za pomocą aplikacji MYCOND;
 • technologia czyszczenia plazmowego – nowy poziom jonizacji powietrza;
 • blokowanie przed dziećmi;
 • wydajny filtr antybakteryjny HEPA;
 • tryb snu zapewni cichą pracę i wyłączy sygnalizację świetlną;
 • cicha praca we wszystkich trybach;
 • wyjątkowe doświadczenie aromaterapii;
 • 36 miesięcy gwarancji producenta;
 • ochrona przed zamarzaniem;
 • maksymalna funkcjonalność;
 • automatyczne ponowne uruchomienie z zapisanymi ustawieniami po wyłączeniu zasilania;
 • materiały wysokiej jakości;
 • może być używany do szybkiego suszenia prania.

Maksymalna wydajność

Profesjonalny osuszacz Mycond Berg 25 to nowość na rynku osuszaczy. Takie urządzenie jest w stanie zebrać 25 l/dobę przy 30°C i 80% wilgotności względnej, a jego wymiana powietrza wynosi około 230 m3/h.
                                     
Za pomocą tej serii osuszaczy można znormalizować wilgotność względną w pomieszczeniu do 50 metrów kwadratowych, zmniejszając prawdopodobieństwo wystąpienia i rozwoju grzybów i pleśni.
 
Wysokiej jakości materiały korpusu i solidna konstrukcja korpusu to kluczowe cechy i zalety osuszaczy Mycond. Ważne jest, aby zrozumieć, że osuszacz Mycond Berg 25 składa się wyłącznie z wysokiej jakości materiałów i części zamiennych.
 
Urządzenie było wielokrotnie testowane na naszych własnych liniach kontroli jakości. Wśród analogów praktycznie nie ma konkurentów w kategorii funkcjonalności, niezawodności i trwałości.

Unikalny system filtracji i aromaterapia

 1. Filtr HEPA.
 2. Aromabox;
 3. Plazmowe oczyszczanie powietrza;
Osuszacz Mycond Berg 25, na który przyciągnął Twoją uwagę, to nie tylko urządzenie do usuwania nadmiaru wilgoci z powietrza w pomieszczeniach, ale także funkcjonalny oczyszczacz powietrza. W razie potrzeby możesz włączyć funkcję oczyszczania powietrza bez uruchamiania sprężarki za pomocą jednego przycisku.
 
Osuszacz jest wyposażony we wbudowany filtr HEPA z węglem aktywnym, który skutecznie oczyszcza powietrze, filtr usuwa 99% szkodliwych bakterii
 
Uwaga: masz możliwość dodania przyjemnego zapachu na bazie olejków eterycznych do aromaboxa. Możesz wybrać odpowiedni zapach, po którym osuszacz Mycond Berg 25 wypełni Twój dom relaksującym aromatem.

Plazmowe oczyszczanie powietrza

Urządzenie z tej serii wykorzystuje technologię „zimnej plazmy” do jonizacji i oczyszczania powietrza z maksymalną wydajnością. Proces przebiega w następujący sposób: z dużą aktywnością powstają jony wodoru i tlenu, które „przyciągają” i zatrzymują patogenną mikroflorę, kurz, alergeny, grzyby i inne zanieczyszczenia;
 
Co to jest „zimna plazma” w kontekście oczyszczania powietrza? To absolutnie innowacyjne podejście, które oprócz nasycania powietrza aktywnymi jonami, skutecznie oczyszcza jego skład ze szkodliwych składników i alergenów.
 
Specjaliści zalecają stosowanie osuszaczy z serii Berg 25 w pomieszczeniach, w których mieszkają i pracują osoby cierpiące na choroby układu oddechowego (np. astmę). Ponadto takie urządzenie będzie niezwykle przydatne dla alergików.

Maksymalna funkcjonalność

Panel sterowania urządzeniem jest niezwykle prosty i łatwy do nauczenia. Wszystkie ustawienia są ustawiane za pomocą dotykowego panelu sterowania z głównymi klawiszami funkcyjnymi:
 • Oczyszczanie powietrza.
Naciśnięcie tego przycisku włącza i wyłącza funkcję oczyszczania powietrza
 • Przycisk Funkcja.
Ten przycisk ma 3 tryby — osuszanie, suszenie prania i tryb wentylatora. Po włączeniu zasilania domyślnie uruchamia się „suche powietrze”, kolejne naciśnięcia przełączają urządzenie w następujące tryby.
 • Blokowanie przed dziećmi/ prędkość.
Małe dzieci nie będą powodować problemów z urządzeniem podczas korzystania z trybu blokady. Pozwala również wybrać prędkość suszenia;
 • Wilgotność.
Klawisz służy do ustawiania wymaganej wilgotności powietrza. Możliwe są ustawienia wilgotności od 30% w zakresie od 5% do 80%. Początkowo tryb jest domyślnie ustawiony na 30%.
 • Timer.
Do ustawienia żądanego czasu włączenia i wyłączenia, a także ustawienia lub zresetowania trybów pracy potrzebny jest timer.

Wbudowany zbiornik

Pojemność wbudowanego zbiornika na płyn wynosi 6,5 litra. Gdy pojemnik jest pełny, osuszacz zatrzymuje się automatycznie, sygnalizując dźwiękiem i światłem. Możesz oszacować poziom wilgotności względnej za pomocą koloru wskaźnika:
 
 • ponad 60% – czerwony;
 • od 40 do 60%  – zielony;
 • mniej niż 40% – niebieski.
Jeśli nie jesteś w stanie regularnie opróżniać wbudowanego zbiornika, możesz użyć specjalnego otworu w tylnej ścianie, aby na przykład odprowadzić kondensat przez rurkę do kanalizacji. W takim przypadku należy rozumieć, że kondensat jest odprowadzany przez wąż drenażowy samowolnie, więc wąż musi być skierowany w dół.

Sterowanie smartfonem

Zdalne sterowanie WiFi za pomocą smartfona to jedna z zalet i funkcji pracy z osuszaczami tej serii. Musisz pobrać oryginalny program deweloperski Mycond ze sklepu z aplikacjami, za pomocą którego możesz sterować nie tylko konkretnym osuszaczem, lecz zarówno innymi urządzeniami klimatyzacyjnymi i inteligentnymi (pompy ciepła, wentylacja, ogrzewanie podłogowe, grzejniki itp.).
 
Osuszaczem można sterować zdalnie, gdziekolwiek jesteś. Twój smartfon pokazuje aktualny poziom wilgotności, możesz go zmieniać, zmieniać tryby, włączać i wyłączać osuszacz. Możesz także ustawić harmonogram jego automatycznego działania lub różne inteligentne scenariusze, w których osuszacz powinien działać lub wyłączać się.
W jaki sposób działa zdalne sterowanie? Jak wspomniano powyżej, należy pobrać odpowiednią aplikację, zarejestrować się w niej i przejść autoryzację. W przyszłości musisz wykonać następujące czynności:
 • Włącz zasilanie, a gdy jest ono włączone, naciśnij jednocześnie przyciski Function (Funkcja) i Humidity (Wilgotność). Wskaźnik Wi-Fi na urządzeniu zacznie migać.
 • Zaloguj się na swoje konto w aplikacji, klikając odpowiednią opcję, a następnie kliknij opcję Add Device (Dodaj urządzenie) w interfejsie.
 • Kliknij opcję Auto Discovery (Automatyczne wykrywanie), a gdy aplikacja rozpozna urządzenie, kliknij opcję Next (Dalej). W wyskakującym oknie dialogowym wprowadź nazwę użytkownika i hasło WI-FI, a następnie kliknij opcję OK, aby połączyć się z siecią.
 • Czekamy, aż urządzenie połączy się z siecią.
Jeśli połączenie zostało pomyślnie nawiązane, kliknij opcję Zakończ, która pozwala przejść do interfejsu roboczego do zarządzania funkcjonalnością urządzenia.

Zalety modelu

Producent (Kraj): 
Wielka Brytania
Kraj montażu: 
Wielka Brytania

Zastosowanie

Квартиры, офисы, дачные дома, частные дома, ванные комнаты, бытовки, прачечные.

Parametry techniczne

Dla mieszkań powierzchnia do: 
50 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
25 l
Zakres pracy (wilgotność): 
30-80
Zakres pracy (temperatura): 
+5 - +35
Zużycie powietrza: 
230 m3/godz.
Czynnik chłodniczy: 
R134a
Parametry zasilania V/Hz: 
AC220V-240V/50Hz
Maks. pobór prądu A: 
2.2
Maks. pobór mocy kW: 
0.395
Ilość czynnika chłodniczego (kg): 
0.118
Poziom hałasu (3m) - (dB(A)): 
42
Waga (kg): 
14.90
Wysokość (mm): 
621
Szerokość (mm): 
403
Głębokość (mm): 
272
Wyświetlacz: 
Tak
Typ sterowania: 
Elektroniczne/dotykowe
Pojemność zbiornika kondensatu (l): 
6.5
Pokazać wszystkie parametry
Doradztwo
Termin dostawy1d
Dostawa

Więcej o dostawie osuszaczy

Gwarancje

Warancja producenta - 36 miesiące

Gwarancja sklepu Internetowego OSUSZACZE-ONLINE - 36 miesiące

Opinie
Paweł
02 luty 2022
5
Osuszacz jest wysokiej jakości, pracuje cicho. Wilgotność w mieszkaniu była do 75%, okna były stale zaparowane. Osuszacz rozwiązał ten problem w 24 godziny. Wygodne sterowanie. Chłopcy dostarczyli szybko.
Ania
19 Styczeń 2022
5
Otrzymałam ten model wczoraj - ekstra! Plastik jest wysokiej jakości, kilka klas czyszczenia, co mnie naprawdę zaskoczyło. Sterowanie jest bardzo elastyczne. Szybko schnie i jest cicho pracuje.
Dodaj nową opinię
Wyślij

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Zadaj pytanie