pn wt śr czw pt sob ndz
09°° - 18°°
nieczynne
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
MYCOND MBA 07 G Black
0
72 l
20 m2
5
Basenowe osuszacze powietrza MYCOND MBA 07 G Black - obraz 1
Basenowe osuszacze powietrza MYCOND MBA 07 G Black - obraz 2
Basenowe osuszacze powietrza MYCOND MBA 07 G Black - obraz 3
Basenowe osuszacze powietrza MYCOND MBA 07 G Black - obraz 4
Basenowe osuszacze powietrza MYCOND MBA 07 G Black - obraz 5
72 l
20 m2
Hit sprzedaży
Basenowe osuszacze powietrza MYCOND MBA 07 G Black - obraz 1Basenowe osuszacze powietrza MYCOND MBA 07 G Black - obraz 2Basenowe osuszacze powietrza MYCOND MBA 07 G Black - obraz 3Basenowe osuszacze powietrza MYCOND MBA 07 G Black - obraz 4Basenowe osuszacze powietrza MYCOND MBA 07 G Black - obraz 5

MYCOND
MBA 07 G Black

Артикул:
10181-2
Dla basenów o powierzchni do:
20 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
72 l/dobę
Licznik: 
Nie
Wymiary osuszacza (W x S x G) mm: 
678x1488x202
Waga: 
66 kg
Pobór mocy: 
1,250 kW
Zapytaj o cenę
Opis
Specyfikacja
Dostawa i gwarancja
Opinie
Pytanie
Opinie
1

Cechy konstrukcyjne MYCOND MBA 07 G Black

  • Dokładność wskaźników i wydajna praca;
  • Specjalny ergonomiczny projekt;
  • Metalowy korpus w kolorze czarnym lub śnieżnobiałym ze szklanym panelem przednim z przyciskami dotykowymi i podświetleniem;
  • Zarządzanie za pomocą wbudowanego higrostatu;
  • Zastosowanie nowych technologii, dzięki którym hałas podczas pracy jest minimalny;
  • Funkcjonalność: suszenie, odszranianie parownika, blokowanie przed dziećmi, określanie rzeczywistych parametrów środowiska zewnętrznego, sygnalizacja w przypadku awarii;
  • Umieszczenie na ścianie lub podłodze.
2

Opis MYCOND MBA 07 G Black

Wiadomo, że zbyt wilgotne powietrze, a także zbyt suche, negatywnie wpływa na zdrowie człowieka, uniemożliwia normalne funkcjonowanie organizmu. Basen to miejsce, w którym wilgotność powietrza jest stale wysoka, dlatego właśnie tutaj utrzymanie stałej wilgotności w otoczeniu ma szczególne znaczenie. Dzięki temu urządzeniu okna w pomieszczeniu będą mniej parowały, zmniejszy się ilość kondensatu na ich powierzchni.
 
Do realizacji tych pragnień doskonale nadaje się specjalny sprzęt klimatyczny stworzony przez firmę z Wielkiej Brytanii – osuszacz MyCond MBA 07 G Black.
Osuszacz MyCond MBA 07 G Black jest przeznaczony do oczyszczania pomieszczeń o powierzchni do 20 m2. Zastosowanie takiego urządzenia zapewni niezbędną wilgotność mas powietrza w zakresie od 30% do 99% wilgotności względnej. Aby ustawić wymagany poziom wilgotności w otoczeniu, urządzenie wyposażone jest w dotykowy panel sterowania. Dodatkowo można zmienić wilgotność powietrza za pomocą wbudowanego higrostatu, który automatycznie włącza urządzenie, gdy wilgotny mikroklimat basenu zaczyna przekraczać ustawioną normę o 5% lub wyłącza suszarkę w przypadku spadku wilgotności o 3% pożądanej wartości.
Ze względu na to, że duża wymiana powietrza następuje w krótkim czasie (ok. 600 m3 masy powietrza można przetworzyć w ciągu 1 godziny), mikroklimat basenu staje się bardziej suchy.
 
Urządzenie posiada funkcję rozmrażania, która umożliwia rozmrażanie części znajdujących się wewnątrz korpusu. Dzieje się tak po automatycznym wyłączeniu urządzenia, po rozmrożeniu urządzenie automatycznie włącza się ponownie. Ogólnie urządzenie jest przeznaczone do obsługi pomieszczeń o reżimie temperaturowym od +10°С do +36°С.
 
Design urządzenia jest przemyślany, czarno-biała klasyczna kolorystyka doskonale uzupełni wnętrze w każdym pomieszczeniu, tworząc harmonię i komfort. Wygodne jest postawienie urządzenia nie tylko na podłodze, ale także na ścianie za pomocą dołączonego uchwytu. Wykonany w formie prostokątnej metalowej skrzynki z zaokrąglonymi narożnikami i frontową szklaną ścianką, idealnie wpasuje się we wnętrze każdego basenu. Na szybie znajduje się dotykowy panel sterowania, dzięki któremu praca urządzenia jest regulowana, a także wyświetlacz pokazujący aktualny tryb pracy urządzenia, aktualną temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu.
 
Basenowe osuszacze powietrza MYCOND MBA 07 G Black - obraz 6
Bardzo dobrze, gdy można stworzyć we własnym basenie optymalny mikroklimat, w którym łatwo będzie się oddychać, przyjemnie się zrelaksować i przeprowadzić zabiegi wodne. Wybierając tę ​​​​opcję, preferujesz produkt o wysokiej jakości, który skutecznie spełnia swoje funkcje, oferowany w rozsądnej cenie.

Zalety modelu

Producent (Kraj): 
Wielka Brytania
Kraj montażu: 
Chiny

Zastosowanie

Przeznaczony do osuszania powietrza w basenach i innych miejscach do pływania o powierzchni do 20 m2.

Parametry techniczne

Do basenów powierzchnia do: 
20 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
72 l
Zakres pracy (wilgotność): 
30-99
Zakres pracy (temperatura): 
+10 - +36
Zużycie powietrza: 
600
Czynnik chłodniczy: 
R410A
Klasa ochronności: 
IPX4
Parametry zasilania V/Hz: 
1*220/50
Maks. pobór prądu A: 
5,0
Maks. pobór mocy kW: 
1,250
Poziom hałasu (3m) - (dB(A)): 
44
Waga (kg): 
66.00
Wysokość (mm): 
678
Szerokość (mm): 
1488
Głębokość (mm): 
202
Pokazać wszystkie parametry
Doradztwo
Termin dostawy2d
Dostawa

Więcej o dostawie osuszaczy

Gwarancje

Warancja producenta - 36 miesiące

Gwarancja sklepu Internetowego OSUSZACZE-ONLINE - 36 miesiące

Dodaj nową opinię
Wyślij

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Zadaj pytanie