pn wt śr czw pt sob ndz
09°° - 18°°
nieczynne
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
MYCOND Roomer Eco 25
1 554
25 l
50 m2
0
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 1
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 2
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 3
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 4
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 5
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 6
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 7
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 8
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 9
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 10
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 11
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 12
25 l
50 m2
Hit sprzedaży
Nowość
Promocja
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 1Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 2Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 3Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 4Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 5Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 6Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 7Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 8Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 9Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 10Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 11Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 12

MYCOND
Roomer Eco 25

1 554
W magazynie
Opinie:
0
Артикул:
786324-965
Dla mieszkań o powierzchni do:
50 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
25 l/dobę
Pojemność zbiornika kondensatu: 
4 l
Licznik: 
Nie
Wymiary osuszacza (W x S x G) mm: 
577x350x235
Waga: 
14.5 kg
Pobór mocy: 
0.37 kW
Typ sterowania: 
Dotykowe
Kup jednym kliknięciem
Opis
Specyfikacja
Dostawa i gwarancja
Opinie
Pytanie
Opinie
1

Najważniejsze cechy

 •  Wszystkie elementy konstrukcyjne, takie jak zbiornik na skropliny, przyłącze odpływowe, uchwyty do przenoszenia osuszacza znajdują się w zasięgu ręki.
 • Wygodny interfejs, wyświetlacz LCD, przyciski dotykowe z podświetleniem, wyświetlane na górnym panelu urządzenia.
 • Cicha praca osuszacza umożliwia zastosowanie go w pomieszczeniach mieszkalnych domów jednorodzinnych, biurach, w wiejskiej chacie lub rezydencji, w pralniach, ośrodkach SPA, podczas remontu, do osuszania piwnicy lub garażu. Bardzo często używany do suszenia bielizny lub odzieży roboczej przy częstym praniu w pomieszczeniach domowych. Dość wysoka wydajność osuszania oraz ergonomia sprawiają, że osuszacz ten jest opłacalny i niezwykle popularny wśród użytkowników.
 • W pełni automatyczne sterowanie - wystarczy postawić na podłodze, podłączyć do gniazdka i ustawić niezbędne parametry pracy.
 • Lakoniczny biało-czerwony wygląd .
 • Funkcje obsługi: suszenie prania,osuszanie w trybie automatycznym, tryb uśpienia.
 • Funkcje dodatkowe: auto restart, automatyczne odszranianie, wyłączenie po zapełnieniu zbiornika kondensatem, blokada panelu sterowania (blokada rodzicielska).
 • Regulacja wilgotności w większym zakresie od 30% do 80%.
 • Ukryte małe kółka ułatwiają przemieszczanie.
 • Filtr powietrza do oczyszczania powietrza.
 • Doskonała jakość tworzywa sztucznego.
 • Timer do ustawiania czasu opóźnienia włączenia lub wyłączenia osuszacza.
 • Gwarancja - 3 lata
   
2

Opis osuszacza MYCOND Roomer Eco 25

MYCOND Roomer Eco 25 to przedstawiciel września 2022. Nowa linia osuszaczy domowych o wysokiej wydajności, szerokiej funkcjonalności, nowym ergonomicznym wyglądzie i 100% niezawodności. Osuszacz ten jest w stanie pobrać do 13 litrów wody przy wilgotności względnej 60% i temperaturze 27°C, a przy wilgotności 80% i temperaturze 30°C - 25 litrów dziennie ciągłej pracy. 
Kompaktowe wymiary, boczne uchwyty ułatwiające transport sprawiają, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Nadaje się do pomieszczeń, których łączna powierzchnia nie przekracza 50 m2.

Wszystkie osuszacze MYCOND posiadają certyfikaty i spełniają wszystkie normy ochrony środowiska i przeciwpożarowe.

Wydajność i efektywność osuszacza:

Dzięki wbudowanemu higrometrowi model może regulować wilgotność w szerokim zakresie od 30% do 80% RH. Osuszacz ten jest maksymalnie skuteczny w temperaturach od +5 do +35 st. C. Gwarantuje pobranie do 25 litrów wody (przy wilgotności względnej 80% RH i temperaturze powietrza 30°C ) na dzień pracy . W osuszaczu zastosowano dość mocny wentylator zapewniający wymianę powietrza do 180 m3, który rozprowadzi równomiernie  wysuszone powietrze do normy po całym pomieszczeniu.

 • Wymiary urządzenia – 350 x 235 x 578 mm;
 • Dla mieszkań/pokojów do 50m2;
 • Zużycie powietrza – 180 m3;
 • Poziom hałasu – 45dB(A));
 • Zakres wilgotności roboczej – od 30% do 80%;
 • Czynnik chłodniczy - R290;
 • Ilość czynnika chłodniczego – 70 gramów;
 • Waga – 14,5kg;
 • Długość przewodu zasilającego -1,5 metra;
 • Objętość zbiornika na skropliny -4 l;
 • Producent – ​​Wielka Brytania.

 Panel sterowania (wskaźniki trybu) Roomer Eco 25:

Dla wygody wyświetlacz oraz wszystkie przyciski sterujące znajdują się na górnym panelu urządzenia, przyciski są podświetlone. Po wybraniu dowolnego trybu zapalają się odpowiednie wskaźniki nad wyświetlaczem. Na jasnym wyświetlaczu LCD na bieżąco wyświetlane są wskaźniki aktualnego poziomu wilgotności, podczas regulacji wyświetlane są parametry ustawione przez użytkownika.

Lista klawiszy i funkcji, które znajdują się na panelu sterowania:

Power(zasilanie) - naciśnij, aby włączyć/wyłączyć urządzenie;.
Mode (tryb) – przełączanie w kółko pomiędzy trybami pracy: Automatic (Auto), Continuous (osuszanie ciągłe) i Sleep (Sen).
Timer - naciśnij ten klawisz, aby ustawić czas pracy urządzenia. Zakres ustawień 1-24 godziny
Lock(blokada przycisków) — naciśnij ten przycisk, aby włączyć/wyłączyć funkcję blokady rodzicielskiej.
FanSpeed ​​​​(prędkość wentylatora) – ustawienie prędkości wentylatora (tylko w trybie automatycznym).
Na panelu znajduje się również cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje docelowy i aktualny poziom wilgotności powietrza, temperaturę powietrza, ustawienia timera i kody usterek do diagnozowania stanu.
Add (Plus) i Minus (Minus) - przeznaczony do zwiększania lub zmniejszania niezbędnych ustawień timera, poziomu temperatury i wilgotności.

Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Eco 25 - obraz 13

Szczegóły trybów

Tryby przełączane są w kółko w kolejności: „tryb automatyczny – tryb ciągłego osuszania– tryb uśpienia”. Aby przełączyć się z jednego trybu do drugiego, naciśnij kilka razy przycisk MODE, a odpowiedni wskaźnik (A, CNT lub Sleep) zaświeci się na urządzeniu nad wyświetlaczem.

 • Tryb automatyczny. Umożliwia regulację prędkości wentylatora oraz ustawienie wymaganej wilgotności w pomieszczeniu. Poziom wilgotności w tym trybie jest ustawiany przez użytkownika w zakresie od 20-30 do 80% RH, po czym osuszacz będzie pracował nieprzerwanie do ustawionego parametru. Jeśli po włączeniu nie określisz poziomu wilgotności, domyślny osuszacz będzie pracował do momentu, gdy wilgotność względna powietrza osiągnie 60 50%, a następnie wyłączy się.
 • Tryb suszenia prania. Ciągłe osuszanie, gdy wilgotność nie jest regulowana. Jest to suszenie ciągłe, w którym poziom wilgotności i prędkość wentylatora nie są regulowane, a kondensat najczęściej spływa wężem do kanalizacji. Prędkość wentylatora jest maksymalna. Tryb jest niezastąpiony, gdy trzeba szybko obniżyć poziom wilgotności, wysuszyć pranie w pralni, osuszyć pomieszczenie po naprawie lub klejeniu tapet, usunąć wilgoć z piwnicy lub na dacze.
 • Nocny tryb pracy (tryb uśpienia). Tryb, w którym osuszacz pracuje ze zmniejszoną prędkością w najcichszym trybie. Poziom wilgotności jest regulowany przez użytkownika.

Inne cechy funkcjonalne

 • Timer wł./wył. (Timer). Umożliwia ustawienie czasu włączenia lub wyłączenia osuszacza, co znacznie upraszcza jego obsługę. Zakres ustawień wynosi od 1 godziny do 24 godzin.
 • Funkcja blokady rodzicielskiej (Lokc). Ważna funkcja, która zabezpieczy urządzenie i dziecko poprzez zablokowanie panelu sterowania specjalnym przyciskiem. Włącza się przyciskiem LOCK.
 • Regulacja prędkości wentylatora (speed). Jest to przydatna funkcja, gdy wymagana jest cisza i regulacja przepływu powietrza. Przełączenie na cichą pracę jest proste - naciśnij przycisk Wentylator (speed) na panelu sterowania. Jeszcze jedno naciśnięcie przycisku - a prędkość wentylatora wzrośnie. W trybie ciągłego osuszania i podczas rozmrażania nie można zmienić prędkości wentylatora.
 • Automatyczne odszranianie wymiennika ciepła. Włącza się okresowo, gdy temperatura otoczenia spada w celu ochrony wymiennika ciepła parownika przed zamarzaniem
 • Auto restart. Po odłączeniu i przywróceniu zasilania, funkcja „Auto restart” przywróci osuszacz  Roomer Eco 25 do wcześniej ustawionych parametrów.
 • Automatyczne wyłączenie w przypadku zapełnienia zbiornika kondensatu.  Gdy wbudowany zbiornik na zebraną wilgoć pojęmnością 4L zostanie napełniony , wskaźnik zasygnalizuje osuszaczowi zatrzymać się, rozlegnie się sygnał dźwiękowy i zaświeci się wskaźnik . Urządzenie będzie kontynuowało pracę, gdy zbiornik jest pusty i zamontowany w obudowie. Możliwe jest również odprowadzenie kondensatu rurą spustową bezpośrednio do kanalizacji.

Odpływ skroplin

Gdy pojemnik będziepełny, rozlegnie się sygnał dźwiękowy i zaświeci się wskaźnik. Naciśnij klawisz zasilania, aby wyłączyć urządzenie. Aby opróżnić pojemnik, postępuj zgodnie z algorytmem: 

 1. Wyciągnij pojemnik i wyciągnij go z osuszacza;
 2. Usuń wodę i wyczyść pojemnik wewnątrz i na zewnątrz;
 3. Umieść pusty pojemnik z powrotem w urządzeniu. Włącz zasilanie.

Jeśli wskaźnik nie gaśnie, upewnij się, że pojemnik jest prawidłowo zainstalowany.
 

Czyszczenie filtra powietrza (raz na dwa tygodnie)
Kurz gromadzący się w filtrze utrudnia przepływ powietrza i w skutku zmniejsza wydajność osuszacza. Filtr jest łatwo dostępny, więc jego czyszczenie nie sprawi żadnych problemów.Przed wszelkimi manipulacjami należy koniecznie odłączyć urządzenie od gniazdka!

 1. Wyjmij pojemnik na skropliny z urządzenia, a następnie wyciągnij filtr zza kratki wlotu powietrza.
 2. Usuń kurz z powierzchni odkurzaczem. Jeśli filtr jest bardzo brudny, możesz go umyć wodą i koniecznie wysuszyć.
 3. Następnie można założyć filtr, zamontować zbiornik, podłączyć zasilanie i wznowić pracę urządzenia.
   
3

Obsługa i bezpieczeństwo:

 • Przed użyciem osuszacza należy przeczytać instrukcję  dołączoną do zestawu;
 • Osuszacz musi stać pionowo

 

4

Przechowywanie urządzenia:

Jeżeli osuszacz nie będzie używany przez dłuższy czas:

 1. Usuń całą wodę, dokładnie umyj zbiornik na skropliny i wytrzyj go na sucho (aby uniknąć powstania grzyba lub pleśni na ścianach
 2. Ostrożnie skręć kabel sieciowy 
 3. Wyjmij, wyczyść i wypłucz filtr powietrza, wysusz go całkowicie i włóż z powrotem do urządzenia
 4. Przechowuj urządzenie w suchym, przewiewnym miejscu, z dala od wysokich temperatur i nadmiernego kurzu.
5

Kompletny zestaw:

 • Osuszacz powietrza.
 • Wąż do ciągłego odprowadzania wody.
 • Instrukcja obsługi.
 • Dowód zakupu i karta gwarancyjna.

Masz pytania?

Zostaw swoje pytanie w zakładce "zapytania", a my na pewno na nie odpowiemy. Tam możesz przeczytać opinie prawdziwych nabywców, którzy mają doświadczenie w użytkowaniu MYCOND Roomer Eco 25.

Zalety modelu

Producent (Kraj): 
Wielka Brytania
Kraj montażu: 
Wielka Brytania

Parametry techniczne

Dla mieszkań powierzchnia do: 
50 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
25 l
Zakres pracy (wilgotność): 
30 - 80
Zakres pracy (temperatura): 
+5 °C - +35 °C
Zużycie powietrza: 
180 m3/godz.
Czynnik chłodniczy: 
R290
Parametry zasilania V/Hz: 
AC220-240V/50Hz
Maks. pobór mocy kW: 
0.37
Ilość czynnika chłodniczego (kg): 
0.070
Poziom hałasu (3m) - (dB(A)): 
45
Waga (kg): 
14.50
Wysokość (mm): 
577
Szerokość (mm): 
350
Głębokość (mm): 
235
Wyświetlacz: 
Tak
Typ sterowania: 
Dotykowe
Pojemność zbiornika kondensatu (l): 
4
Długość przewodu zasilającego: 
1.5
Pokazać wszystkie parametry
Doradztwo
Dostawa

Więcej o dostawie osuszaczy

Gwarancje

Warancja producenta - 36 miesiące

Gwarancja sklepu Internetowego OSUSZACZE-ONLINE - 36 miesiące

Dodaj nową opinię
Wyślij

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Zadaj pytanie