pn wt śr czw pt sob ndz
09°° - 18°°
nieczynne
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
MYCOND Roomer Smart 25
1 439
25 l
50 m2
0
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Smart 25 - obraz 1
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Smart 25 - obraz 2
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Smart 25 - obraz 3
25 l
50 m2
Nowość
Promocja
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Smart 25 - obraz 1Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Smart 25 - obraz 2Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Smart 25 - obraz 3

MYCOND
Roomer Smart 25

1 439
Niedostępne
Opinie:
0
Артикул:
012809-2021
Dla mieszkań o powierzchni do:
50 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
25 l/dobę
Pojemność zbiornika kondensatu: 
6.5 l
Licznik: 
Jest
Wymiary osuszacza (W x S x G) mm: 
570x345x240
Waga: 
14.5 kg
Pobór mocy: 
0.38 kW
Typ sterowania: 
Elektroniczne/dotykowe
Smart funkcje: 
Sterowanie przez Wi-Fi
Kup jednym kliknięciem
Opis
Specyfikacja
Dostawa i gwarancja
Opinie
Pytanie
Opinie
1

Najważniejsze cechy

 • Smart Wi-Fi - sterowanie osuszaczem ze smartfona lub tabletu
 • Wygodny interfejs, wyświetlacz LCD, dotykowe przyciski z podświetleniem
 • W pełni automatyczne sterowanie.
 • Cicha praca - idealna do sypialni i pokoi dziecięcych. Niski poziom hałasu umożliwia korzystanie z osuszacza podczas oglądania telewizji, czytania książki lub spania. Kiedy osuszacz pracuje na najniższych obrotach (w trybie automatycznym lub w trybie uśpienia), poziom hałasu wynosi zaledwie 45 dBA, co jest stosunkowo cichym wskaźnikiem w linii osuszaczy domowych o takiej wydajności.
 • Funkcja jonizacji do dodatkowego oczyszczania i poprawy właściwości powietrza.
 • Funkcje suszenia prania,blokada rodzicielska, tryb uśpienia, automatyczny restart.
 • Kontroluje wilgotność w większym zakresie od 25% do 80%.
 • Posiada małe kółka ułatwiające ruch
 • Filtr powietrza do oczyszczania powietrza.
 • Doskonała jakość plastiku.
 • Timer do ustawiania czasu opóźnienia włączenia lub wyłączenia osuszacza.
 • Estetyczny wygląd pasuje do każdego wnętrza
 • Gwarancja - 3 lata
2

Opis osuszacza MYCOND Roomer Smart 25

MYCOND Roomer Smart 25 to wysokiej jakości osuszacz domowy o szerokim zakresie wilgotności i wysokiej wydajności. Łatwy w zarządzaniu i utrzymaniu. A estetyczny wygląd i niewielkie gabaryty urządzenia sprawiają, że świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Model ten radzi sobie z dużą wilgotnością w pomieszczeniach do 50m². Idealny do mieszkań, domów, łazienek, niewielkich piwnic, biur.

Idealny do mieszkań, domów, łazienek, niewielkich piwnic, biur.

Wszystkie osuszacze MYCOND są certyfikowane i spełniają normy ochrony środowiska i bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Wydajność i sprawność osuszacza Roomer Smart 25 

Smart 25 jest najskuteczniejszy w temperaturach od +5°C do +35°C. W takich warunkach gwarantowane jest odprowadzenie do 25  litrów wilgoci dziennie przy wilgotności względnej 60-80%.

W osuszaczu zastosowano dość mocny wentylator, który zapewnia wymianę powietrza do 180 m3, który rozprowadzi osuszone zgodnie z normą powietrze równomiernie po całym pomieszczeniu.

Dość wysoka wydajność osuszania i ergonomia sprawiają, że osuszacz ten cieszy się niezwykłą popularnością wśród użytkowników.

 • Wymiary urządzenia -34,5x57x24 cm;
 • Do mieszkań/pokojów do 50 m²;
 • Zużycie powietrza - 180 m3;
 • Poziom hałasu w odległości 3 metrów - 45 dB(A));
 • Roboczy zakres wilgotności -  od 30% do 80%;
 • czynnik chłodniczy — R290a;
 • Waga urządzenia -14,5 kg;
 • Pojemność zbiornika kondensatu - 6,5 l;
 • Długość przewodu zasilającego -1,5 m
 • Producent - Wielka Brytania

Panel sterowania (wskaźniki trybów):

Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Smart 25 - obraz 4

Dla wygody wszystkie przyciski sterujące są wyświetlane na górnym panelu urządzenia, podświetlenie LED wyświetla różne tryby i funkcje, które są aktualnie aktywne. Aktualna i ustawiona wilgotność pokazywana jest na małym wyświetlaczu LCD. 

Wskaźnik cyfrowy

Jeżeli wilgotność otoczenia jest < 45% wskaźnik świeci na niebiesko. Jeżeli 45% ≥ wilgotność otoczenia ≤ 65%, wskaźnik jest zielony. Jeżeli wilgotność otoczenia jest > 65% wskaźnik świeci na czerwono.

Panel sterowania urządzenia posiada następujące klawisze i funkcje:

Stand by (zasilanie) - naciśnij, aby włączyć/wyłączyć urządzenie. Gdy urządzenie jest włączone w gniazdku, rozlega się sygnał dźwiękowy i zapala się dioda „Zasilanie”. 
Mode (tryb pracy) – przełączanie pomiędzy trybami pracy;
Timer - naciśnięcie tego klawisza pozwala ustawić czas działania urządzenia;
Lock (blokada) - funkcja blokady rodzicielskiej
Sleep|Reset (tryb uśpienia) — ten klawisz włącza/wyłącza tryb uśpienia.
Speed (prędkość) ​​– ustawienie prędkości wentylatora (tylko w trybie automatycznym).
Strzałki ⇅ służą do zwiększania lub zmniejszania wymaganych ustawień timera, temperatury i wilgotności

Szczegóły trybów

Tryb automatyczny. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny higrostat (regulator wilgotności) i wyłącza się automatycznie po osiągnięciu wymaganej wilgotności, aby nie marnować energii. Najpierw wyłącza się sprężarka, a po 30 sekundach wyłącza się wentylator. Gdy wilgotność w pomieszczeniu ponownie wzrośnie, osuszacz włączy się automatycznie.

Tryb ciągły. Tryb, w którym urządzenie pracuje nieprzerwanie do momentu napełnienia zbiornika na wodę lub ręcznego wyłączenia osuszacza. W tym trybie urządzenie pracuje z maksymalną wydajnością powietrza, aby jak najszybciej osuszyć powietrze w pomieszczeniu. Podczas pracy wyświetlacz pokazuje aktualną wilgotność.

Timer włączania/wyłączania. Umożliwia ustawienie czasu włączenia lub wyłączenia osuszacza, co znacznie upraszcza jego obsługę. Aby uruchomić funkcję timera, naciśnij przycisk „Timer”. Następnie ustaw żądany czas pracy / rozpoczęcia w zakresie od 1 do 24 godzin, naciskając dwa przyciski ze strzałkami. Gdy timer jest włączony, zapala się odpowiednia dioda LED. Aby wyłączyć timer, naciśnij ponownie przycisk timera i ustaw czas pracy na „00” za pomocą dwóch klawisz ze strzałkami.

Tryb suszenia prania to ciągłe oszuszanie w którym wilgotność nie jest regulowana.

Funkcja blokady rodzicielskiej. Ważna funkcja, która zabezpieczy urządzenie i dziecko poprzez zablokowanie panelu sterowania specjalnym przyciskiem. Gdy ta funkcja jest włączona, na urządzeniu świeci się  wskaźnik blokady rodzicielskiej.

Oczyszczanie powietrza. Oprócz filtrów osuszacz Roomer Smart 25  posiada jonizator, który przyczynia się do dodatkowego oczyszczenia i poprawy właściwości powietrza poprzez jonizację. Dzięki kompleksowemu czyszczeniu i wysokiej wydajności (do 180 m3/h) szybko znormalizujesz wilgotność i wyeliminujesz nieprzyjemne zapachy, szkodliwe zanieczyszczenia i alergeny z powietrza w pomieszczeniu.

Ustawienie wymaganego poziomu wilgotności. Istnieje możliwość ustawienia wymaganego poziomu wilgotności, po którym osuszacz będzie pracował nieprzerwanie do ustawionych parametrów.

Tryb nocny (tryb uśpienia/restartu). Tryb, w którym osuszacz pracuje ze zmniejszoną prędkością, tryb najcichszy, jednocześnie kontynuując tryb utrzymania wilgotności na poziomie 60%. Również w tym trybie podświetlenie wskaźników jest wyciszone.

 Naciśnij ten klawisz aby włączyć lub wyłączyć funkcję uśpienia.

Jeśli wskaźnik filtra zaświeci się, oznacza to, że trzeba sprawdzić/oczyścić/wymienić filtr przeciwpyłowy. Następnie wyświetlacz można ponownie uruchomić: w tym celu należy nacisnąć i przytrzymać (przez co najmniej 3 sekundy) klawisz „Uśpij / Uruchom ponownie”.
 

Inne cechy funkcjonalne

Regulacja prędkości wentylatora. Jest to przydatna funkcja, gdy wymagana jest cisza i regulacja przepływu powietrza. Przełączanie na cichą pracę jest proste - naciśnij przycisk Fan (FAN) na panelu sterowania. Kolejne naciśnięcie przycisku - i prędkość wentylatora wzrasta. Po naciśnięciu tego klawisza wilgotność zmienia się w następującej kolejności: zaczynając od 30% do 35% – 40% – 45% – 50% – 55% – 60% – 65% – 70% – 75% – 80% – 30 % Czas timera jest początkowo ustawiony na 00; po naciśnięciu tego przycisku na wyświetlaczu pojawi się wartość 00 i zacznie migać. Naciśnij ten klawisz: każde naciśnięcie powoduje zmianę wartości czasu w kolejności 01-02-03-...-24.

Automatyczne odszranianie wymiennika ciepła: okresowe wyłączanie sprężarki, gdy temperatura powietrza spadnie poniżej 15-16 stopni w celu ochrony wymiennika ciepła parownika przed zamarznięciem, wentylator kontynuuje pracę podczas odszraniania.

Auto restart – kontynuacja osuszania zgodnie z poprzednimi ustawieniami po ponownym uruchomieniu po przywróceniu zasilania. Autorestart - miganie przycisku ON. Po wyłączeniu i przywróceniu zasilania funkcja „Autorestart” przywróci osuszacz Roomer Smart 25 do wcześniej ustawionych parametrów, co uniemożliwia zatrzymanie osuszania w takich przypadkach.

Automatyczne wyłączenie w przypadku pełnego zbiornika kondensatu. Wbudowany zbiornik na zebraną wilgoć ma pojemność 4 litrów. Gdy zbiornik  będzie pełny, rozlegnie się sygnał dźwiękowy, a urządzenie wyłączy się automatycznie do czasu opróżnienia zbiornika. Możliwe jest również doprowadzenie rury drenażowej bezpośrednio do kanalizacji.

 

Jak odprowadzić kondensat:

Gdy pojemnik będzie pełny, rozlegnie się sygnał dźwiękowy i zaświeci się wskaźnik. Aby opróżnić pojemnik, postępuj zgodnie z następującym algorytmem:

 1. Wyciągnij pojemnik i wyjmij go z osuszacza;
 2. Usuń wodę i wyczyść pojemnik wewnątrz i na zewnątrz;
 3. Zainstaluj pusty pojemnik w urządzeniu;

Jeśli wskaźnik nie gaśnie, upewnij się, że pojemnik jest prawidłowo zainstalowany.

Czyszczenie filtra powietrza (raz na dwa tygodnie):

Kurz gromadzący się w filtrze utrudnia przepływ powietrza i w skutku zmniejsza wydajność osuszacza. Wyjmowany filtr, dzięki czemu czyszczenie go nie sprawi żadnych problemów.

 1. Wyjmij pojemnik na skropliny z urządzenia, a następnie wyjmij filtr z dolnej części tylnego panelu;
 2. Usuń kurz z powierzchni za pomocą odkurzacza. Jeśli filtr jest bardzo brudny, możesz go umyć wodą i koniecznie wysuszyć.
 3. Następnie możesz zainstalować filtr na miejscu i wznowić działanie urządzenia.
   

Domowe osuszacze powietrza MYCOND Roomer Smart 25 - obraz 5

Uwaga: przed wszystkimi manipulacjami należy odłączyć urządzenie od gniazdka!

Nowe możliwości komfortu:

Model jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy położyć go na podłodze, podłączyć i ustawić parametry pracy. A sterowanie z urządzenia mobilnego przez Wi-Fi (funkcja linii Smart) jeszcze bardziej ułatwia zadanie.

Aplikacja MYCOND jest dostępna na iOS i Androida. Za jego pomocą możesz sterować urządzeniem przez domową sieć Wi-Fi.

Aby zainstalować darmową aplikację z Mycond, przejdź do linku w celu pobrania aplikacji w Apple App Store i Google Play Store

Aby to zrobić:

 • Zainstaluj aplikację i utwórz konto;
 • Włącz Wi-Fi na swoim urządzeniu;
 • Umieść urządzenie w odległości około 5 metrów od routera.
 • Naciśnij i przytrzymaj przycisk Wi-Fi przez około 3 sekund.  Wskaźnik Wi-Fi zacznie szybko migać.
 • W tym momencie w aplikacji wybierz opcję Add Device - Dehumidifier (Dodaj urządzenie - Osuszacz) i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie;
 • Po podłączeniu urządzenia zaświeci się wskaźnik Wi-Fi i będziesz mógł sterować urządzeniem przez aplikację;
 • Aby wyłączyć urządzenie, naciśnij i przytrzymaj klawisz „Timer” przez 5 sekund, wskaźnik Wi-Fi zgaśnie.
 • Jeśli urządzenie nie nawiąże połączenia, wyłącz osuszacz i odłącz przewód zasilający z gniazdka, a następnie podłącz go z powrotem do gniazdka po 10 sekundach i spróbuj ponownie.
3

Użytkowanie i bezpieczeństwo:

 • Przed użyciem osuszacza zapoznaj się z instrukcją dołączoną do zestawu;
 • Nie umieszczaj obcych przedmiotów na urządzeniu;
 • Nie siadaj na urządzeniu;
 • Osuszacz musi stać pionowo! Zabronione jest opieranie się lub wieszanie na ścianie;
 • Osuszacze domowe nie są przeznaczone do budowy lub basenów;
 • Używaj urządzenia tylko zgodnie z jego przeznaczeniem.
4

Przechowywanie urządzenia:

Jeśli osuszacz nie będzie używany przez dłuższy czas:

 • Spuść całą wodę, dokładnie umyj zbiornik kondensatu i wytrzyj do sucha (aby uniknąć tworzenia się grzybów lub pleśni na ścianach);
 • Ostrożnie przekręć kabel sieciowy i przymocuj go do przewidzianych do tego miejsc lub zagłębień;
 • Wyjmij, wyczyść i wypłucz filtr powietrza, osusz go całkowicie i włóż z powrotem do urządzenia;
 • Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wysokich temperatur i nadmiernego kurzu.
   
5

Kompletny zestaw:

 • Osuszacz
 • Wąż do ciągłego odprowadzania wody;
 • Dodatkowe filtry węglowe;
 • Instrukcja użytkowania urządzenia;
 • Paragon i karta gwarancyjna

Czy masz jakieś pytania?

Zostaw swoje pytanie w zakładce "zapytania" a my na pewno na nie odpowiemy. Można tam przeczytać opinie prawdziwych kupujących, którzy mają doświadczenie w korzystaniu z MYCOND Roomer Smart 25.

Zalety modelu

Producent (Kraj): 
Wielka Brytania
Kraj montażu: 
Wielka Brytania

Zastosowanie

Budynki prywatne, mieszkania, pralnie, biura, garaże, piwnice, domki letniskowe

Parametry techniczne

Dla mieszkań powierzchnia do: 
50 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
25 l
Zakres pracy (wilgotność): 
30 - 80
Zakres pracy (temperatura): 
5 °C – 35 °C
Zużycie powietrza: 
180 m3/godz.
Czynnik chłodniczy: 
R290
Parametry zasilania V/Hz: 
AC220-240V/50Hz
Maks. pobór prądu A: 
2.2
Maks. pobór mocy kW: 
0.38
Ilość czynnika chłodniczego (kg): 
0.075
Poziom hałasu (3m) - (dB(A)): 
45
Waga (kg): 
14.50
Wysokość (mm): 
570
Szerokość (mm): 
345
Głębokość (mm): 
240
Wyświetlacz: 
Tak
Typ sterowania: 
Elektroniczne/dotykowe
Pojemność zbiornika kondensatu (l): 
6.5
Długość przewodu zasilającego: 
1.5
Pokazać wszystkie parametry
Doradztwo
Termin dostawy1d
Dostawa

Więcej o dostawie osuszaczy

Gwarancje

Warancja producenta - 36 miesiące

Gwarancja sklepu Internetowego OSUSZACZE-ONLINE - 36 miesiące

Dodaj nową opinię
Wyślij

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Zadaj pytanie