pn wt śr czw pt sob ndz
09°° - 18°°
nieczynne
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
MYCOND Tibo Eco 10
1 021
10 l
20 m2
0
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 1
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 2
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 3
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 4
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 5
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 6
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 7
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 8
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 9
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 10
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 11
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 12
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 13
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 14
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 15
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 16
10 l
20 m2
Nowość
Promocja
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 1Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 2Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 3Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 4Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 5Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 6Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 7Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 8Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 9Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 10Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 11Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 12Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 13Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 14Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 15Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 16

MYCOND
Tibo Eco 10

1096 1 021
W magazynie
Opinie:
0
Артикул:
325345-148
Dla mieszkań o powierzchni do:
20 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
10 l/dobę
Pojemność zbiornika kondensatu: 
2 l
Licznik: 
Jest
Wymiary osuszacza (W x S x G) mm: 
445x250x220
Waga: 
10 kg
Pobór mocy: 
0.195 kW
Typ sterowania: 
Dotykowe
Kup jednym kliknięciem
Opis
Specyfikacja
Dostawa i gwarancja
Opinie
Pytanie
Opinie
1

Najważniejsze cechy

 • Elegancki wygląd podkreśli wnętrze każdego pomieszczenia. Model posiada wysokiej jakości plastik i niezawodny montaż.
 • Wygodny interfejs, wyświetlacz LCD, przyciski dotykowe z podświetleniem.
 • Widoczny kolorowy wskaźnik aktualnego poziomu wilgotności na panelu przednim.
 • W pełni automatyczne sterowanie.
 • Tryby: auto - z precyzyjną kontrolą poziomu wilgotności, ciągły (suszenie prania), tryb cichego uśpienia.
 • Funkcje: blokada rodzicielska, timer, regulacja prędkości wentylatora.
 • Funkcje zabezpieczające: auto-restart, wyłączenie po napełnieniu zbiornika, zabezpieczenie wymiennika ciepła parownika przed zamarznięciem.
 • Cicha praca osuszacza umożliwia zastosowanie go w pomieszczeniach mieszkalnych, domach jednorodzinnych, łazienkach i małych biurach.
 • Wbudowany higrostat.
 • Wbudowany zbiornik na zebraną wilgoć o pojemności 2 litrów.
 • Przewidziana jest możliwość skierowania rury drenażowej bezpośrednio do kanalizacji.
 • Filtr powietrza wielokrotnego użytku do oczyszczania powietrza.
 • Nieznaczna waga i ukryte małe kółka ułatwiają przemieszczanie.
 • Gwarancja - 3 lata
2

Opis osuszacza MYCOND Tibo Eco 10

MYCOND Tibo Eco 10 to niezawodny i kompaktowy osuszacz do kontroli poziomu wilgotności względnej w pomieszczeniach do 20 m². Model ma bardziej zaawansowaną funkcjonalność i wysoką wydajność, co przy przystępnej cenie pozytywnie wyróżnia go na tle swoich odpowiedników.
Proste zarządzanie i zwięzły projekt sprawiają, że jest to najlepszy wybór dla Twojej przestrzeni.

Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 17

Model jest bardzo łatwy w obsłudze - wystarczy postawić go na podłodze, podłączyć do gniazdka i ustawić niezbędne parametry. Jest często używany do suszenia prania, w łazienkach, garderobach i małych biurach.

Wszystkie osuszacze MYCOND są certyfikowane i spełniają wszystkie normy ochrony środowiska i bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 18Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 19

 

Wydajność i efektywność osuszacza

Osuszacz pracuje przy temperaturze powietrza od +5 do +35 stopni. Gwarantuje się pobranie do 10 litrów wody na dzień pracy (przy 30°C i 80% wilgotności względnej). Urządzenie posiada dość mocny wentylator, który zapewnia wymianę powietrza do 120 m3 na godzinę, który rozprowadzi powietrze wysuszone do normy równomiernie w całym pomieszczeniu. W osuszaczu zastosowano również bezpieczny dla środowiska freon R290, dzięki czemu zmniejsza się zużycie energii i osiąga się maksymalną wydajność osuszania.

Panel sterowania (wskaźniki trybu) Tibo Eco 10

Panel sterowania funkcjami jest dość prosty i jednocześnie informacyjny. Zawiera kolorowy wyświetlacz z odbiciem trybu pracy, kodów błędów, timera oraz parametrów środowiskowych (wilgotność i temperatura powietrza). Panel sterowania MYCOND Tibo Eco 10 znajduje się na górnym panelu urządzenia, będzie zrozumiała dla każdego użytkownika.

Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 20

 

Lista przycisków i funkcji na panelu sterowania

 • Power (zasilanie) - służy do włączania urządzenia, wskaźniki i ekran zapalają się na 1 sekundę, a następnie wyłączają się. Po sygnale dźwiękowym zaświeci się lampka zasilania i urządzenie przejdzie w tryb gotowości. Ponowne naciśnięcie uruchamia automatyczny tryb pracy z dużą prędkością wentylatora i ustawionym limitem poziomu wilgotności 60%.
 • Mode (tryb pracy) –  przełącza tryby pracy w następującej kolejności: tryb automatyczny –tryb ciągłego osuszania   – tryb uśpienia.
 • Hum (wilgotność) w trybie automatycznym oraz w trybie uśpienia można wybrać maksymalny docelowy poziom wilgotności powietrza. Przytrzymaj klawisz "hum" przez kilka sekund – na wskaźniku pojawi się temperatura powietrza w pomieszczeniu.
 • Timer – kliknij, aby ustawić czas pracy urządzenia od 1 do 24 godzin. Jedno naciśnięcie -równa się jednej godzinie pracy osuszacza.
 • Speed (prędkość) ​​– reguluje prędkość wentylatora (wysoka/niska) w trybie automatycznym, prędkość wentylatora nie zmienia się podczas suszenia ubrań oraz w trybie uśpienia.
 • Lock (blokada rodzicielska) — naciśnij i przytrzymaj, aby włączyć blokadę rodzicielską. Odpowiedni wskaźnik zaświeci się, a wszystkie przyciski zostaną zablokowane. Naciśnij ponownie, aby odblokować przyciski: wskaźnik zgaśnie.

Trójkolorowy wskaźnik z przodu obudowy jest podłączony do wbudowanego higrometru i wyświetla aktualny poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu:

 • Kolor niebieski - wilgotność poniżej 45%;
 • Zielony - od 45 do 65% (korzystne, normatywne wskaźniki);
 • Czerwony - wilgotność powyżej 65%.

Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 21

Szczegóły trybu. 

Po włączeniu zasilania wszystkie wskaźniki i ekran zaświecą się na 1 sekundę, a następnie wyłączą się. Po sygnale włączy się lampka zasilania i urządzenie przejdzie w tryb oczekiwania. Naciśnij ten przycisk, aby uruchomić urządzenie: urządzenie domyślnie pracuje w trybie oczekiwania, z ustawioną wilgotnością względną 60% i wysokim natężeniem przepływu powietrza.

Koncentrując się na odczycie wskaźnika, wygodnie jest wybrać żądany tryb pracy osuszacza.

 • Tryb automatyczny. Umożliwia regulację prędkości wentylatora oraz ustawienie wymaganego poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Poziom wilgotności w tym trybie można regulować w zakresie od 30 do 80% RH. Jeśli nie określisz poziomu wilgotności, osuszacz domyślnie ustawi wilgotność względną na 60%, a następnie wyłączy się. Uwaga: pleśń zaczyna się rozwijać, gdy wilgotność powietrza przekracza 60%.
 • Timer włączania/wyłączania. Umożliwia ustawienie czasu włączenia lub wyłączenia osuszacza, co znacznie upraszcza jego obsługę.
 • Tryb suszenia prania - lub tryb ciągłego osuszania, w którym wilgotność nie jest regulowana, wentylator pracuje na wysokich obrotach. Czas suszenia prania lub ubrań za pomocą osuszacza powietrza ulega kilkukrotnemu skróceniu.
 • Blokada rodzicielska. Ważna funkcja, która zabezpieczy urządzenie przed ingerencją dzieci poprzez zablokowanie panelu sterowania przyciskiem LOCK. Włącz funkcję, przytrzymując ten przycisk do momentu pojawienia się sygnału dźwiękowego.
 • Ustawienia wymaganego poziomu wilgotności. W trybach Auto i Sleep można ustawić żądany poziom wilgotności, po którym osuszacz automatycznie będzie pracował na zadanych parametrach.
 • Nocny tryb pracy (tryb uśpienia). Naciśnij przycisk uśpienia: przycisk zaświeci się i funkcja uśpienia zostanie aktywowana. Tryb, w którym osuszacz pracuje ze zmniejszoną prędkością w najcichszym trybie, nadal utrzymując poziom wilgotności ustawiony przez użytkownika. Wskazanie stopniowo zanika.

Inne cechy

Użytkowe Samoodszranianie wymiennika ciepła. Włącza się okresowo, gdy temperatura otoczenia spadnie poniżej 16 stopni. Sprężarka przestaje działać, a wentylator nadal działa.
Autorestart – po ponownym uruchomieniu Tibo Eco 10 działa w wcześniej skonfigurowanym trybie.
Automatyczne wyłączanie, gdy zbiornik kondensatu jest pełny. Po napełnieniu zbiornika kondensatem rozlega się sygnał dźwiękowy, urządzenie automatycznie wyłącza się do momentu opróżnienia zbiornika.

Odprowadzanie skroplin

Kiedy 2-litrowy zbiornik napełni się kondensatem i osuszenie ustanie, postępuj zgodnie z algorytmem:

 1. Wyjmij pojemnik z osuszacza. Osuszacz musi być odłączony od zasilania.
 2. Usuń wodę i wyczyść pojemnik wewnątrz i na zewnątrz.
 3. Umieść pusty pojemnik z powrotem w urządzeniu. Włącz osuszacz.

Jeśli wskaźnik nie gaśnie, upewnij się, że pojemnik jest prawidłowo zainstalowany. Jeśli konieczne jest ciągłe odprowadzanie kondensatu, podłącz wąż do rury spustowej z tyłu obudowy i zapewnij odpływ grawitacyjny do dużego pojemnika lub kanału ściekowego.

Czyszczenie filtra powietrza (raz na dwa tygodnie)

Kurz nagromadzony w filtrze zgrubnego oczyszczania powietrza utrudnia przepływ powietrza i w skutku zmniejsza wydajność osuszacza. Filtr można łatwo wyjąć, więc jego czyszczenie nie sprawi żadnych problemów.

 1. Wyciągnij filtr zza kratki wlotu powietrza z tyłu obudowy. Najpierw wyjmij zbiornik kondensatu.
 2. Usuń kurz z powierzchni za pomocą odkurzacza. Jeśli filtr jest bardzo brudny, możesz go umyć wodą i koniecznie wysuszyć.
 3. Następnie możesz zainstalować filtr na miejscu i wznowić działanie urządzenia.
 4. Uwaga: przed wykonaniem wszelkich manipulacje należy koniecznie odłączyć urządzenie od gniazdka!

Domowe osuszacze powietrza MYCOND Tibo Eco 10 - obraz 21

3

Obsługa i bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem użytkowania osuszacza należy zapoznać się z dołączoną do niego instrukcją obsługi.

 • Urządzenie powinno pracować w temperaturze otoczenia od 5°C do 35°C. Poza tymi granicami osuszacz nie działa.
 • Pamiętaj, aby odłączyć urządzenie przed serwisowaniem.
 • Aby zapewnić niezawodną cyrkulację powietrza przez osuszacz, zainstaluj go w odległości większej niż 30 cm od ścian.
 • Przewietrz pomieszczenie, gdy używasz urządzenia z czynnikiem chłodniczym R290.
 • Przed zmianą miejsca instalacji należy koniecznie spuścić kondensat ze zbiornika.
4

Przechowywanie urządzenia

Jeśli osuszacz nie będzie używany przez dłuższy czas:

 1. Usuń kondensat, umyj i wysusz zbiornik na kondensat.
 2. Oczyść i opłucz filtr powietrza, wysusz go i włóż z powrotem do urządzenia. Oczyścić kratki wlotu i wylotu powietrza od kurzu.
 3. Skręć kabel sieciowy.
 4. Przechowuj urządzenie w suchym, wentylowanym miejscu, z dala od wysokich temperatur i nadmiernego zapylenia.
5

Kompletny zestaw

 • Osuszacz powietrza;
 • Wąż do ciągłego odprowadzania wody;
 • Instrukcja obsługi, gwarancja;
 • paragon zakupu.

Czy masz jakieś pytania?

Zostaw swoje pytanie w zakładce "zapytania", a my pewno na nie odpowiemy. Możesz tam przeczytać opinie prawdziwych nabywców, którzy mają doświadczenie w użytkowaniu MYCOND Tibo Eco 10.

Zalety modelu

Producent (Kraj): 
Wielka Brytania
Kraj montażu: 
Wielka Brytania

Parametry techniczne

Dla mieszkań powierzchnia do: 
20 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
10 l
Zakres pracy (wilgotność): 
30 - 80
Zakres pracy (temperatura): 
+5 °C - +35 °C
Zużycie powietrza: 
120 m3/godz.
Czynnik chłodniczy: 
R290
Parametry zasilania V/Hz: 
AC220-240V/50Hz
Maks. pobór prądu A: 
1.2
Maks. pobór mocy kW: 
0.195
Ilość czynnika chłodniczego (kg): 
0.045
Poziom hałasu (3m) - (dB(A)): 
38
Waga (kg): 
10.00
Wysokość (mm): 
445
Szerokość (mm): 
250
Głębokość (mm): 
220
Wyświetlacz: 
Tak
Typ sterowania: 
Dotykowe
Pojemność zbiornika kondensatu (l): 
2
Pokazać wszystkie parametry
Doradztwo
Dostawa

Więcej o dostawie osuszaczy

Gwarancje

Warancja producenta - 36 miesiące

Gwarancja sklepu Internetowego OSUSZACZE-ONLINE - 36 miesiące

Dodaj nową opinię
Wyślij

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Zadaj pytanie