pn wt śr czw pt sob ndz
09°° - 18°°
nieczynne
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
Пн W Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
выходной
MYCOND Yugo Smart 16
1 303
16 l
35 m2
5
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 1
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 2
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 3
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 4
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 5
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 6
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 7
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 8
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 9
16 l
35 m2
Hit sprzedaży
Promocja
Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 1Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 2Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 3Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 4Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 5Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 6Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 7Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 8Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 9

MYCOND
Yugo Smart 16

1 303
Niedostępne
Opinie:
5
Артикул:
30309-2021
Dla mieszkań o powierzchni do:
35 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
16 l/dobę
Pojemność zbiornika kondensatu: 
2 l
Licznik: 
Jest
Wymiary osuszacza (W x S x G) mm: 
505x280x201
Waga: 
12 kg
Pobór mocy: 
0.27 kW
Typ sterowania: 
Elektroniczne/dotykowe
Smart funkcje: 
Sterowanie przez Wi-Fi
Kup jednym kliknięciem
Opis
Specyfikacja
Dostawa i gwarancja
Opinie 5
Pytanie
Opinie 5
1

Cechy konstrukcyjne

 • Smart Wi-Fi - sterowanie osuszaczem ze smartfona lub tabletu
 • Zwiększona kontrola wilgotności od 20% do 95%.
 • Cicha praca - idealna do sypialni i pokoi dziecięcych.  Niski poziom hałasu pozwala na korzystanie z osuszacza podczas oglądania telewizji, czytania książki, w nocy. Gdy osuszacz pracuje na najniższych obrotach (w trybie automatycznym lub w trybie uśpienia), poziom hałasu wynosi tylko 38 dBA, co jest stosunkowo cichą wartością wśród osuszaczy domowych o takiej wydajności.
 • Najbardziej przyjazny dla środowiska freon.Model pracuje na bezpiecznym dla warstwy ozonowej czynniku chłodniczym R290.Wygodny
 • interfejs,wyświetlacz LCD,przyciski dotykowe z podświetleniem.W
 • pełni automatyczne sterowanie.
 • Funkcje: suszenie prania, ochrona przed dziećmi, tryb uśpienia, automatyczny restart.
 • Małe kółka ułatwiające ruch.
 • Filtr powietrza do oczyszczania powietrza.
 • Doskonała jakość plastiku wszystkich urządzeń.
 • Zegar do ustawiania czasu opóźnienia włączenia lub wyłączenia osuszacza.
 • Estetyczny design pasujący do każdego wnętrza
 • Gwarancja - 3 lata
2

Opis osuszacza Mycond YUGO Smart 16

MYCOND Yugo Smart 16 to jeden z najpopularniejszych modeli w linii osuszaczy Yugo. Suszarka o zwiększonej wydajności, wyjątkowej funkcjonalności, niezawodności. Model wykonany w wyjątkowo eleganckiej obudowie z zauważalnym wyświetlaczem LCD.

Zarządzanie osuszaczem stało się bardziej elastyczne:

 1. zdalnie za pomocą aplikacji MYCOND, przez Wi-Fi;
 2. z panelu wskaźników urządzenia. Ten kompaktowy osuszacz to idealne rozwiązanie do mieszkań i domów.

Model ten może utrzymać znormalizowane wskaźniki wilgotności w ogrzewanych pomieszczeniach o powierzchni do 35 m2. Wszystkie osuszacze MYCOND są certyfikowane i spełniają wszystkie normy środowiskowe i przeciwpożarowe.

Produktywność i sprawność Yugo Smart 16

Model ten pracuje wydajnie w zakresie temperatur od +5 do +35 st.C. Potrafi usunąć z nadmiernie nawilżonego powietrza od 9 do 16 litrów wilgoci w ciągu 24 godzin pracy przy wilgotności względnej 60/80%.

W osuszaczu zastosowano dość mocny wentylator, który zapewnia wymianę powietrza do 150 m3, który rozprowadzi osuszone zgodnie z normą powietrze równomiernie w całym pomieszczeniu.

Dość wysoka wydajność osuszania i ergonomia sprawiają, że osuszacz ten cieszy się niezwykłą popularnością wśród użytkowników.

 • Wymiary urządzenia to 28x50,5x20,1 cm;
 • Do mieszkań/pokojów o powierzchni do 35 m²;
 • Zużycie powietrza - 150 m3;
 • Poziom hałasu w odległości 3 metrów - 38 dB(A));
 • Roboczy zakres wilgotności wynosi od 20% do 95%;
 • czynnik chłodniczy — R290a;
 • Waga urządzenia to 12 kg;
 • Pojemność zbiornika kondensatu wynosi 2 l;
 • Długość przewodu zasilającego wynosi 1,5 m
 • Producentem jest Wielka Brytania.

 

Panel sterowania (wskaźniki trybów):

Dla wygody wszystkie przyciski sterujące są wyświetlane na przednim panelu urządzenia, podświetlenie LED wyświetla różne tryby i funkcje, które są aktualnie aktywne. Aktualna i ustawiona wilgotność pokazywana jest na małym wyświetlaczu LCD.

Cyfrowy wskaźnik
Jeśli wilgotność otoczenia wynosi < 45%, wskaźnik świeci na niebiesko. Jeżeli 45% ≥ wilgotność otoczenia ≤ 65%, wskaźnik jest zielony. Jeżeli wilgotność otoczenia jest > 65% wskaźnik świeci na czerwono.

Panel sterowania urządzenia posiada następujące klawisze i funkcje:
Duży przedni przycisk (zasilanie) – naciśnij, aby włączyć/wyłączyć urządzenie;

Tryb (prędkość/blokada) — naciśnij ten przycisk, aby wybrać pomiędzy słoneczną pogodą, deszczową pogodą lub ciągłym osuszaniem.

Timer (timer) - naciśnij ten przycisk, aby ustawić czas działania urządzenia;

Hum (wilgotność) - ten przycisk umożliwia regulację wilgotności w zakresie 20% - 95%.;

Speed/Loсk (Purification/Child Lock) — Naciśnij ten przycisk, aby włączyć/wyłączyć funkcję oczyszczania powietrza jonizatorem. Naciśnij i przytrzymaj przez 3 sekundy, aby włączyć/wyłączyć funkcję blokady rodzicielskiej;

Sleep - Naciśnij ten przycisk, aby włączyć lub wyłączyć tryb uśpienia.

Wi-Fi (prędkość) – ustawienia „Wi-Fi. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Wi-Fi przez 3 sekundy, aby włączyć lub wyłączyć Wi-Fi.

Szczegóły trybów

Tryb automatyczny. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny higrostat (regulator wilgotności) i automatycznie wyłącza się po osiągnięciu wymaganej wilgotności, aby nie marnować energii. Kompresor wyłącza się jako pierwszy, a wentylator wyłącza się po 30 sekundach. Gdy wilgotność w pomieszczeniu ponownie wzrośnie, osuszacz włączy się automatycznie. Gdy włączony jest tryb automatyczny, urządzenie można ustawić na docelową wilgotność od 30% do 80% w krokach 5% za pomocą dwóch klawiszy strzałek. Osuszacz rozpoczyna osuszanie, gdy wilgotność w pomieszczeniu jest co najmniej 3% wyższa niż ustawiona docelowa wilgotność

Timer włączania/wyłączania (zakres ustawień: 1 rok - 24 godziny).  Umożliwia ustawienie czasu włączenia lub wyłączenia osuszacza, co znacznie upraszcza jego obsługę

Tryb suszenia prania. Osuszanie ciągłe, gdy wilgotność nie jest regulowana.

Prędkość wentylatora/blokada zabezpieczająca przed dziećmi. Naciśnij ten przycisk, aby wybrać „Wysoką” lub „Niską” prędkość wentylatora. Przytrzymaj ten przycisk, aby włączyć lub wyłączyć funkcję blokady rodzicielskiej.

Ustawienie wymaganego poziomu wilgotności (zakres 20% - 95%). Naciśnij przycisk „Hum”, aby sprawdzić ustawienie wilgotności w bieżącym trybie. Aby wyregulować ustawienie wilgotności, naciśnij kilkakrotnie przycisk HUMIDITY. Ustaw komfortowy poziom wilgotności.
*Notatka. W trybie ciągłego osuszania regulacja wilgotności za pomocą przycisku „Hum” nie działa.

Tryb uśpienia (tryb nocny/restart). Naciśnij przycisk „Sleep”, aby aktywować funkcję uśpienia. Urządzenie zacznie działać w trybie cichym z niską prędkością wentylatora i przyciemni wszystkie wskaźniki. Aby wybudzić wskaźniki, naciśnij dowolny przycisk. Aby wyjść z trybu uśpienia, ponownie naciśnij klawisz „Sleep”.

Kontrola WI-FI. Urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji MYCOND dostępnej na systemy Android i iOS. Za jego pomocą możesz sterować urządzeniem przez domową sieć Wi-Fi.
Aby to zrobić:

 1. Zainstaluj program i utwórz konto;
 2. Włącz Wi-Fi na swoim urządzeniu;
 3. Umieść urządzenie w odległości około 5 metrów od routera.
 4. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Wi-Fi przez około 3 sekundy. Wskaźnik Wi-Fi zacznie szybko migać.
 5. W tym momencie w aplikacji wybierz opcję Dodaj urządzenie - Osuszacz (Dodaj urządzenie - Osuszacz) i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie;
 6. Po podłączeniu urządzenia zaświeci się lampka Wi-Fi i będziesz mógł sterować urządzeniem poprzez aplikację;
 7. Aby wyłączyć urządzenie, naciśnij i przytrzymaj klawisz „Timer” przez 5 sekund, wskaźnik Wi-Fi zgaśnie.
 8. Jeśli urządzenie nie nawiąże połączenia, wyłącz osuszacz i odłącz przewód zasilający z gniazdka, a następnie podłącz go z powrotem do gniazdka po 10 sekundach i spróbuj ponownie.

Aby zainstalować darmową aplikację z Mycond, przejdź do łącza pobierania aplikacji w Apple App Store i Google Play Store i wykonaj poniższe czynności.

Inne cechy funkcjonalne

Wyświetlacz temperatury w pomieszczeniu. Oprócz poziomu wilgotności wyświetlacz cyfrowy może również pokazywać aktualną temperaturę w pomieszczeniu. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności: Naciśnij i przytrzymaj klawisz HUM, aby wyświetlić temperaturę pomieszczenia (°C).

Regulacja prędkości wentylatora. Jest to przydatna funkcja, gdy wymagana jest cisza i regulacja przepływu powietrza. Przełączanie na cichą pracę jest proste — naciśnij przycisk Fan (Speed) na panelu sterowania.
*Notatka. Prędkości wentylatora nie można regulować w trybie uśpienia, gdy wskaźniki są wyłączone oraz podczas
odszraniania. 

Automatyczne odszranianie wymiennika ciepła.

Autorestart - miganie przycisku ON. Po wyłączeniu i przywróceniu zasilania funkcja „Autorestart” przywróci osuszacz Mycond YUGO Smart 16 do wcześniej ustawionych parametrów, co uniemożliwia zatrzymanie osuszania w takich przypadkach.

Automatyczne wyłączenie w przypadku pełnego zbiornika kondensatu. Wbudowany zbiornik na zebraną wilgoć ma pojemność 4 litrów. Gdy zbiornik jest pełny, rozlegnie się sygnał dźwiękowy, a urządzenie wyłączy się automatycznie do czasu opróżnienia zbiornika. Możliwe jest również doprowadzenie rury drenażowej bezpośrednio do kanalizacji.

Jak spuścić kondensat:
Gdy pojemnik jest pełny, rozlegnie się sygnał dźwiękowy i zaświeci się wskaźnik. Aby opróżnić pojemnik, postępuj zgodnie z następującym algorytmem:

 1. Wyciągnij pojemnik i wyjmij go z osuszacza;
 2. Spuść wodę i wyczyść pojemnik wewnątrz i na zewnątrz;
 3. Zainstaluj pusty pojemnik w urządzeniu;

Jeśli wskaźnik nie gaśnie, upewnij się, że pojemnik jest prawidłowo zainstalowany.

Czyszczenie filtra powietrza (raz na dwa tygodnie):
Kurz gromadzący się w filtrze utrudnia przepływ powietrza i w rezultacie zmniejsza wydajność osuszacza. Wyjmowany filtr, dzięki czemu czyszczenie go nie sprawi żadnych problemów.

 1. Wyjmij pojemnik na skropliny z urządzenia, a następnie wyjmij filtr z dolnej części tylnego panelu;
 2. Usuń kurz z powierzchni za pomocą odkurzacza. Jeśli filtr jest bardzo brudny, możesz go umyć wodą i koniecznie wysuszyć.
 3. Następnie możesz zainstalować filtr na miejscu i wznowić działanie urządzenia.

Domowe osuszacze powietrza MYCOND Yugo Smart 16 - obraz 10

Uwaga: przed wszystkimi manipulacjami należy odłączyć urządzenie od gniazdka!

Kody błędów

E2 Wilgotny lub uszkodzony czujnik wilgotności. Wyczyść lub wymień czujnik wilgotności.

CL Wyświetlany, gdy temperatura w pomieszczeniu jest niższa niż 5 °C (41 °F). To normalne zjawisko. Sprężarka zatrzymuje się, a wentylator nadal pracuje.

CH Wyświetlany, gdy temperatura w pomieszczeniu przekracza 35°C (95°F). To normalne zjawisko. Sprężarka zatrzymuje się, a wentylator nadal pracuje.

LO Wyświetlany, gdy wilgotność względna w pomieszczeniu jest niższa niż 20%. To normalne zjawisko. Sprężarka zatrzymuje się, a wentylator nadal pracuje.

HI Wyświetlany, gdy wilgotność względna w pomieszczeniu przekracza 95%. To normalne zjawisko. Sprężarka i wentylator nadal pracują.

 

3

Działanie i bezpieczeństwo:

 • Przed użyciem osuszacza zapoznaj się z instrukcją dołączoną do zestawu;
 • Nie umieszczaj obcych przedmiotów na urządzeniu;
 • Nie siadaj na urządzeniu;
 • Suszarka musi stać pionowo! Zabronione jest opieranie się lub wieszanie na ścianie;
 • Osuszacze domowe nie są przeznaczone do budowy lub basenów;
 • Używaj urządzenia tylko zgodnie z jego przeznaczeniem.
4

Przechowywanie urządzenia:

 • Jeśli osuszacz nie będzie używany przez dłuższy czas:
 • Odłącz urządzenie od gniazdka.
 • Opróżnij pojemnik na wodę i osusz go ściereczką.
 • Wyczyść filtr i pozostaw go w cieniu do całkowitego wyschnięcia.
 • Przymocuj przewód zasilający do pojemnika i umieść pojemnik z powrotem w urządzeniu.
 • Zainstaluj filtr na swoim miejscu.
 • Przechowuj maszynę w bezpiecznym, suchym, dobrze wentylowanym miejscu, wolnym od agresywnych gazów.
 • Urządzenie należy przechowywać w pozycji pionowej.
5

Kompletny zestaw:

 • Wąż do ciągłego odprowadzania wody;
 • Dodatkowy filtr węglowy;
 • Instrukcja użytkowania urządzenia.
 • Dowód zakupu i karta gwarancyjna.

Czy masz jakieś pytania?

Zostaw swoje pytanie w zakładce "opinie" a na pewno na nie odpowiemy. Można tam zapoznać się z opinią prawdziwych kupujących, którzy mają doświadczenie w użytkowaniu MYCOND Roomer Yugo Smart 16

Zalety modelu

Producent (Kraj): 
Wielka Brytania
Kraj montażu: 
Wielka Brytania

Zastosowanie

Mieszkania, biura, domki letniskowe, budynki prywatne, łazienki, pomieszczenia gospodarcze, pralnie.

Parametry techniczne

Dla mieszkań powierzchnia do: 
35 m2
Wydajność przy 30o/80%: 
16 l
Zakres pracy (wilgotność): 
20 - 95
Zakres pracy (temperatura): 
+5 °C- +35 °C
Zużycie powietrza: 
150 m3/godz.
Czynnik chłodniczy: 
R290
Parametry zasilania V/Hz: 
AC220V-240V/50Hz
Maks. pobór prądu A: 
1.4
Maks. pobór mocy kW: 
0.27
Ilość czynnika chłodniczego (kg): 
0.065
Poziom hałasu (3m) - (dB(A)): 
38
Waga (kg): 
12.00
Wysokość (mm): 
505
Szerokość (mm): 
280
Głębokość (mm): 
201
Wyświetlacz: 
Tak
Typ sterowania: 
Elektroniczne/dotykowe
Pojemność zbiornika kondensatu (l): 
2
Długość przewodu zasilającego: 
1,5
Pokazać wszystkie parametry
Doradztwo
Termin dostawy1d
Dostawa

Więcej o dostawie osuszaczy

Gwarancje

Warancja producenta - 36 miesiące

Gwarancja sklepu Internetowego OSUSZACZE-ONLINE - 36 miesiące

Opinie
Natalia
18 Grudzień 2021
5
Mieszkając w domu po zamontowaniu plastikowych okien i dokonaniu remontu w warunkach wysokiej wilgotności 70-80%, czego tylko nie zrobiliśmy, co godzinę wycieraliśmy okna, stawiliśmy baterie, ciepły cokół na dole ścian wychodzących na ulicę, zakładaliśmy zawór powietrza na plastikowe okna, wietrzyliśmy dom, ale wilgotność nie spadała. Zaczęłam wypytywać kolegów, czy nie przeciekają im szyby i jak się okazało, że wszyscy mają ten sam problem, jedynym wyjściem był zakup osuszacza. Szukałam na różnych stronach internetowych, ale tylko na Pańskiej stronie dostałam klarowną i grzeczną pomóc w wyborze potrzebnego modelu. Bardzo dziękuję, polecam kupić ten osuszacz wszystkim, którzy mają dużą wilgotność
Natalia
18 Grudzień 2021
5
Bardzo dobry osuszacz, cichy i wygodny. Dzięki Jurijowi Parkhomenko, który pomógł w podjęciu decyzji, bardzo łatwo i uprzejmie wyjaśnił i odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam wszystkim Pańską stronę internetową.
Wiktoria
15 Grudzień 2021
5
Bardzo cichy osuszacz. Szybko usuwa wilgoć, łatwo się porusza dzięki kółkom. Ciekawy ekran elektroniczny. Bardzo, bardzo wygodna obsługa.
Wiktoria
15 Grudzień 2021
5
Bardzo cichy osuszacz. Szybko usuwa wilgoć, łatwo się porusza dzięki kółkom. Ciekawy ekran elektroniczny. Bardzo, bardzo wygodna obsługa.
Elena
01 Grudzień 2021
5
Świetny osuszacz. Czekałam prawie miesiąc, teraz otrzymałam i moje oczekiwania były tego warte. Musiałam trochę wykombinować ze sterowaniem przez aplikację - cóż, kiedy to zrozumiałam, po cichu wysuszył mi mieszkanie.
Dodaj nową opinię
Wyślij

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Zadaj pytanie